Brak flasha

Profesjonalny sprzęt dla strażyFirma Horpol zaspokaja potrzeby klientów w zakresie poszukiwanych produktów ochrony przeciwpożarowej najwyższej jakości. Horpol to prawie 30 lat doświadczenia i tradycji na rynku ochrony przeciwpożarowej.

Oferowany sprzęt spełnia normy, jest bezpieczny, ergonomiczny i niedrogi. Jest to wynikiem wieloletniego doświadczenia, podczas którego Horpol dostarcza sprzęt do jednostek ratowniczo-gaśniczych straży pożarnej w tym lotniskowych i wojskowych, zakładów wodno-kanalizacyjnych, przemysłu petrochemicznego, policji, leśnictwa i wielu innych branż.

Horpol Sp.z o.o. Piaseczno     

Stawiamy przede wszystkim na jakość, ergonomię i bezpieczeństwo produktów. Od nich przecież zależy jakość Państwa pracy.
Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwoliło na stworzenie ponadstandardowego sposobu obsługi klienta i sprawnego systemu magazynowego, co zapewnia sprawną realizację zamówień.
Wiemy, że potrzeby i wymagania naszych klientów się zmieniają. Dlatego nasza oferta także ciągle ewoluuje, podążając za Państwa oczekiwaniami.

W naszym sklepie online www.supermarketstrazacki.pl można poruszać się jak po katalogu, wyszukać interesujące produkty, zapoznać z opisem. Pozwoli to Państwu upewnić się, czy oferowany towar spełnia Wasze wymogi.


 
W styczniu 2011 przedsiębiorstwo Horpol S.A. zostało uhonorowane tytułem "Diament miesięcznika Forbes 2011" i znalazło się na 17 miejscu w rankingu woj. mazowieckiego oraz 149 miejscu rankingu ogólnopolskiego.


Drukuj stronę
Horpol - Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa:
Podaj frazę do wyszukania...