Brak flasha

Profesjonalny sprzęt dla straży

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA


Firma "Horpol" rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Na rynku ochrony przeciwpożarowej funkcjonujemy już od 1994. Od samego początku naszym priorytetem jest osiągnięcie najwyższego poziomu świadczonych usług oraz zapewnienie niezawodnych produktów.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom kompleksowe i nowoczesne rozwiązania z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Oferując zakup najlepszego sprzętu, instalacje stałych urządzeń gaśniczych, ich konserwację i serwis, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pożarowego i BHP, a także pełną obsługę logistyczną zapewniamy usługi na miarę Państwa oczekiwań.

Horpol S.A. Piaseczno   

Nasza oferta obejmuje pełen asortyment sprzętu przeciwpożarowego, w tym m.in. nowoczesne kamery termowizyjne, przepusty ogniowe, korki zamykające, a także zestawy bezpieczeństwa do samochodów osobowych (trójkąt, apteczka, gaśnica), zestawy ADR na wyposażenie samochodów ciężarowych oraz nowoczesne systemy SAP Honeywall, SAP Esser oraz SAP Schrack. Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyroby najlepszych producentów takich jak Tohatsu, czy Honda.

Zawsze jesteśmy gotowi dostarczać naszym Klientom produkty dostosowane do ich indywidualnego zapotrzebowania, w każdej dowolnej konfiguracji.

W trosce o satysfakcję naszych Klientów wprowadzamy i promujemy nowe technologie a także gotowe rozwiązania z zakresu obsługi logistycznej oraz handlowej.

Naszym celem jest dostarczanie wyrobów najwyższej jakości, a także kompleksowe spełnianie Państwa potrzeb.

 
W styczniu 2011 przedsiębiorstwo Horpol S.A. zostało uhonorowane tytułem "Diament miesięcznika Forbes 2011" i znalazło się na 17 miejscu w rankingu woj. mazowieckiego oraz 149 miejscu rankingu ogólnopolskiego.

Drukuj stronę
Horpol - Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa:
Введите условия поиска...