Defibrylator AED Philips HeartStart OneSite HS1


Defibrylator AED Philips OneSite HS1


Brak opłat za serwis przez 8 lat gwarancji, nawet po użyciu.

Defibrylatory Automatyczne Philips HeartStart to sprzęt, któremu zaufało setki tysięcy firm na całym świecie. Zainstalowaliśmy już blisko milion aparatów – to więcej niż jakikolwiek inny producent tego rodzaju urządzeń medycznych. Philips jest wybierany ze względu na technologię, skuteczność, prostotę obsługi i niezawodność. Philips jest wynalazcą impulsu dwufazowego, złotego standardu stosowanego już przez niemal wszystkich producentów.


Defibrylator HeartStart OnSite HS1, obejmuje innowacyjną technologię opartą na szeroko zakrojonych badaniach i opiniach użytkowników, która pozwoliła stworzyć defibrylator tak prosty w obsłudze, że przy minimalnym przeszkoleniu każdy może potencjalnie uratować życie współpracownika, znajomego czy innej osoby dotkniętej nagłym zatrzymaniem krążenia.
Philips OnSite HS1 umożliwia skuteczną pomoc w każdych warunkach, również takich, które dla innych defibrylatorów okazują się zbyt wymagające. Jest zasilany długowieczną baterią (4 lata żywotności lub 200 wyładowań). W trakcie automatycznych codziennych auto-testów urządzenie weryfikuje obwody elektroniczne, stan baterii i elektrod. Migająca zielona kontrolka stanowi zapewnienie, że aparat jest gotowy do użycia. • Te same parametry techniczne i terapeutyczne co w przypadku modelu FRx.
 • Długowieczna bateria.
 • Technologia QuickShock. Wstrząs w czasie poniżej 8 sekund od przerwania RKO
 • Elektrody zintegrowane z obudową.
 • Brak klucza pediatrycznego. Defibrylacja niemowląt przy użyciu dodatkowych elektrod pediatrycznych.
 • Te same parametry gwarancyjne.
 • Software uwzględnia wytyczne 2010.

Akcesoria montażowe:

- uchwyt plexi (np. recepcja)
- skrzynka z alarmem (miejsca publiczne)
- zestaw ratowniczy (maseczka elastyczna, nożyczki, rękawiczki, golarka)Jest idealnym rozwiązaniem, znacząco podnoszącym poziom bezpieczeństwa na lotnisku Modlin.

Urządzenie to można nabyć samodzielnie lub jako składową część Zestawu Ratownictwa Medycznego PSP R-3 (R-1 + defibrylator).

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w defibrylatorach PHILIPS:

Resuscytacja Krążeniowo-Odechowa (CPR) bezpośrednio przed defibrylacji może bardzo pomóc przywrócić prawidłowy rytm pracy serca, a czas dostarczenia pierwszego impulsu defibrylacyjnego jest ważnym elementem skutecznej akcji.
Korzystny wpływ defibrylacji zanika z każdą minutą, dlatego zarówno szybki dostęp do AED jest ważny, ale również gotowość urządzenia do podania impulsu.
Defibrylatory Philips HeartStart mają unikalną cechę Quick Shock, czyli są gotowe do impulsu po 8 sekundach od uruchomienia, co stawia je na pierwszym miejscu wśród wszystkich dostępnych AED na rynku.
Funkcja Quick Shock daje bardzo szybki czas na impuls po resuscytacji i maksymalizację korzyści płynących z CPR oraz minimalizacji przerw w prowadzonym CPR.

Porównanie w rysunku poniżej.
Drugim ważnym wyróżnikiem Defibrylatorów AED Philips Heart Start jest niska energia impulsu – tylko 150 Dżuli – opatentowana technologia impulsu dwufazowego SMART. Dlaczego najskuteczniejsza, co dowodzą badania na całym świecie?
Bo to prąd jest prawdziwą miarą intensywności wstrząsów. Nie energia.

Ze względu na wyjątkową technologię SMART firmy Philips, która za pomocą kondensatora, na stałym poziomie energetycznym, aplikuje więcej dużej mocy w szczytowe wartości prądu niż konwencjonalne defibrylatory, które muszą stosować wysokoenergetyczne fale nawet do 360 Dżuli.

Terapia impulsem dwufazowym SMART firmy Philips jest najbardziej sprawdzoną terapią w branży, popartą większą liczbą dowodów niż terapia jakimkolwiek innym impulsem.

Badania pokazują, że impuls ten jest bardzo skuteczny u wszystkich pacjentów.
Łączy on w sobie wysokie natężenie prądu dla uzyskania maksymalnej skuteczności z niską energią, która minimalizuje szkodliwe efekty uboczne wstrząsu mięśnia sercowego i związanego z nim zaburzenia czynności, które może być zabójcze dla i tak już osłabionego serca.

Dzięki minimalizacji efektów ubocznych terapia impulsem dwufazowym SMART może być bardzo skuteczna już od pierwszego impulsu, a dodatkowo umożliwia skuteczną i bezpieczną terapię dzieci przy użyciu tych samych elektrod, nawet bez klucza pediatrycznego.Philips jest światowym liderem w rynku AED:

 • Drugie miejsce w zakresie sprzedaży aparatury medycznej, z przychodami na poziomie 9 mld USD rocznie.
 • Światowy lider w dziedzinie resuscytacji, ultrasonografii, kardiologii diagnostycznej, monitorowania pacjentów, radiologii, medycyny nuklearnej, rezonansu magnetycznego, rozwiązań do pracowni hemodynamicznych i zarządzania informacjami medycznymi.
 • Największy udział w rynku AED oraz w kategorii zakładów pracy i miejsc publicznych.
 • Współpraca z 85% firm z listy Fortune 100
 • AED Philipsa wybrane na potrzeby programów wczesnej defibrylacji przez 9 z 10 największych amerykańskich linii lotniczych, dziesiątki regionalnych linii lotniczych, wielu z największych przewoźników międzynarodowych i 24 z największych amerykańskich portów lotniczych.
 • Ponad pół miliona AED sprzedanych do tej pory.
 • Ponad 15 mld godzin służby

Akcesoria:


Torba transportowa

Poręczna i nowoczesna, zbudowana z łatwego w czyszczeniu poliuretanu. Wystarczająco trwała, by wytrzymać uderzenia i upadki. Zastosowanie rzepów ułatwia dostęp do defibrylatora. Mieści defibrylator Philips HeartStart  HS1, zapasową baterię, dwa komplety elektrod, klucz niemowlęcia/dziecka i instrukcję obsługi. Posiada pasek na ramię oraz umożliwia umocowanie zestawu ratowniczego.


Bateria litowo-manganowa

Defibrylator Philips HeartStart OneSite HS1 jest dostarczany z jednorazową, długowieczną baterią, opartą na dwutlenku litowo-manganowym, której Philips udziela gwarancji (w trybie gotowości) minimum 200 wyładowań na cztery lata. Wraz z defibrylatorem można przechowywać drugą baterię, której żywotność jest na 5 lat do pierwszego użycia i 200 wyładowań przez kolejne 4 lata gwarancji.


Kaseta z elektrodami

Uniwersalne elektrody do terapii dorosłych pacjentów i dzieci w każdym wieku.
Elektrody są pakowane w sztywne opakowanie (kaseta) zwiększające bezpieczeństwo ich przechowywania. W przypadku pacjentów w wieku poniżej 8 lat lub wagi 25 kg, rekomendowane jest zastosowanie elektrod pediatrycznych.


Elektrody pediatryczne dla niemowląt i dzieci

Specjalne elektrody dla niemowląt/dzieci ograniczają energię impulsu defibrylacyjnego, umożliwiając leczenie niemowlęcia lub dziecka, u którego wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia.
Zestaw elektrod dla niemowląt/dzieci jest oznaczony wskazaniem odpowiedniej wagi oraz symbolem misia ułatwiającym identyfikację.

Drukuj stronę Skomentuj wiadomość

Zadaj pytanie do konsultanta

Opinie


Brak opinii

Horpol - Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa:
Podaj frazę do wyszukania...