Odtłuszczacz Abso'net Active 10+


Odtłuszczacz Abso’net Active 10+Ciekły odtłuszczacz Abso’net Active - produkt opracowany głównie do usuwania weglowodorów/paliw/olejów z powierzchni drog.

Bardzo skuteczny bioaktywny środek czyszczący charakteryzujący się znakomitymi własnościami usuwania olejów mineralnych i syntetycznych, smarów, sadzy, kurzu oraz zabrudzeń organicznych z powierzchni betonowych, asfaltowych, kamiennych, drewnianych, plastikowych, szkła oraz kauczuku. Produkt chroni powierzchnie i materiały.
Środek nie zawiera fluorowych środków powierzchniowo-czynnych oraz substancji szkodliwych. Środek jest niepalny, nie powoduje korozji. Charakteryzuje się neutralnym pH. Właściwości te powodują, że Absonet Active jest ekonomicznym rozwiązaniem do stosowania we wszystkich systemach odtłuszczających.

O tym produkcie można także poczytać i sprawdzić aktualną cenę na SupermarketStrazacki.pl

Odtłuszczacz Abso’net Active
Skuteczność działania:


W przypadku plam olejowych na asfalcie, produkt najlepiej użyć w stężeniu oryginalnym, zapewniając odpowiednią skuteczność. W zależności od stopnia zabrudzenia, czasu pozostawania zabrudzenia w podłożu, warunków atmosferycznych, itp. możliwe jest stosowanie produktu w większym rozcieńczeniu, nawet do 1:20. Może to jednak wymagać dłuższego czasu mycia (dluższy czas działania środka na zabrudzenie) lub mycia 2-3 razy. Skuteczność Abso’net Active zależy także od porowatości zabrudzonego podłoża.
Abso’net Active może być stosowany na gorąco (do temp. 80 stopni C). Oznacza to, że Abso’net Active może być stosowany w instalacjach, np. wanny, w których podgrzewany jest do temperatury 80 stopni C i stosowany do mycia (odtłuszczania), np. elementów metalowych (pod warunkiem, że woda nie powoduje korozji). Może być także stosowany w instalacjach ciśnieniowych (na gorąco). W tym przypadku, Abso’net Active pozostaje niekiedy dłuższy czas w wyższych temperaturach bez rozkładu. Użycie Abso’net Active na rozgrzanych powierzchniach także nie powinno powodować spadku skuteczności wynikającego z rozkładu produktu.
Jedynym ograniczeniem stosowania Abso’net Active są niskie temperatury (produkt zamarza).

Produkt oferowany w następujących wariantach:

kanister 10 litrów
kanister 30 litrów

Stężenia stosowania: od 0 do 1:20

Drukuj stronę Skomentuj wiadomość

Zadaj pytanie do konsultanta

Opinie


Brak opinii

Horpol - Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa:
Podaj frazę do wyszukania...