Motopompa szlamowa Benza Flexible


Motopompa szlamowa Benza Flex

Motopompa szlamowa BENZA Flexible


Benza FLEXIBLE to absolutna nowość na rynku. To zupełnie inna motopompa niż znane dotychczas urządzenia.
Nie wymaga węża ssawnego, gdyż napęd stanowi 5-metrowy wałek giętki prowadzony prosto z silnika. Na jego końcu znajduje się moduł ssawny zawierający wirnik pompowy. Na module zamontowana jest nasada strażacka Storz 75 do której przyłącza się wąż tłoczny. Gwarantuje to 100% szczelność i dużą wydajność.


Rozwiązanie to nie wymaga oczekiwania na zassanie wody, gdyż pompowanie rozpoczyna się natychmiast w chwili uruchomienia silnika.

O niezwykłej motopompie Flexible można poczytać oraz sprawdzić jej cenę na SupermarketStrazacki.pl


K
onstrukcja minimalizuje awarie - klasyczna motopompa wymaga odpowiedniego węża ssawnego, smoka, linek, kosza do smoka. Awaria czy uszkodzenie niektórych z tych elementów, uszkodzenia nawet uszczelki na wężu ssawnym spowoduje niemożność pracy lub słabą jej jakość, np. zasysanie powietrza.
W Benza Flexible wszystko jest jedną całością, wykonaną nawet solidniej niż to jest wymagane. Wystarczy tylko podłączyć wąż tłoczny i uruchomić silnik by natychmiast rozpocząć pompowanie!Pompa napędzana małym silnikiem Subaru EX-13 osiąga ogromną wydajność 1300 l/min, porównywalną tylko do najlepszych pomp szlamowych 3-calowych. Zastosowano mniejszy silnik, niż potrzeba w klasycznych pompach. A to wpływa na zmniejszenie wagi pompy, zmniejszenie zużycia paliwa
Produkt dedykowany dla wodociągów, przemysłu oraz straży pożarnych.

Użytkownicy stosujący to rozwiązanie nie chcą wracać do tradycyjnych pomp szlamowych. Przekonaj się sam!

Dane techniczne w załączonej karcie katalogowej.

  Karta katalogowa motopompy Benza Flexible

Drukuj stronę Skomentuj wiadomość

Zadaj pytanie do konsultanta

Opinie


Brak opinii

Horpol - Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa:
Podaj frazę do wyszukania...