Prądownica automatyczna Multi-Flow 500


Prądownica automatyczna Multi-Flow 500


Prądownica automatyczna Multi-Flow 500 Multi-Flow 500 to nowoczesny produkt firmy POK zbudowany w oparciu o doskonała prądownicę LEGENDE.
Prądownica posiada szereg zalet rzadko występujących wspólnie w jednym produkcie: automatyczna regulacja ciśnienia, podwójny strumień zwarty gaśniczy i parasol ochronny, regulacja wydajności w zakresie 40-475 l/min (7 bar) za pomocą dźwigni-zaworu suwakowego.


Anodyzacja na głębokość 50 mikronów zgodnie z wymaganiami NITUFF wobec standardowej 20-mikronowej anodyzacji, pozwala na jeszcze mniejsze zużywanie się części a całkowite pokrycie teflonem (PTFE) uodparnia prądownicę na warunki zewnętrzne i urazy mechaniczne.
Reasumując, w prądownicy tej zastosowano wszelkie najnowsze technologie stosowane w armaturze strażackiej.
Dzięki podziałowi 90% wody na strumień gaśniczy i 10% na parasol, prądownica najlepiej sprawdza się w ciasnych pomieszczeniach typu piwnice, korytarze oraz na statkach.
Duży procent podziału wody na strumień utrzymuje wysoką skuteczność gaśniczą a regulację szerokości strumienia można przeprowadzać na włączonym drugim strumieniu (parasolu), gdyż ten jest celowo delikatny.
Prądownica stosowana jest powszechnie w marynarce wojennej Włoch.
Zdjęcie przykładowe


Czytaj także o prądownicy MultiFlow i sprawdź jej cenę na SupermarketStrazacki.pl

Opis prądownicy Multi-Flow
Drukuj stronę Skomentuj wiadomość

Zadaj pytanie do konsultanta

Opinie


Brak opinii

Horpol - Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa:
Podaj frazę do wyszukania...