Brak flasha

Profesjonalny sprzęt dla strażyFirma Horpol rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Na rynku ochrony przeciwpożarowej funkcjonujemy już od 1994. Od samego początku naszym priorytetem jest osiągnięcie najwyższego poziomu świadczonych usług oraz zapewnienie niezawodnych produktów.


Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom kompleksowe i nowoczesne rozwiązania z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Oferując zakup najlepszego sprzętu w atrakcyjnych cenach, wraz z pełną obsługą logistyczną spełniamy Państwa oczekiwania.

Horpol Sp.z o.o. Piaseczno     

Nasza oferta obejmuje pełen asortyment sprzętu przeciwpożarowego stosowanego przez jednostki ochrony przeciwpożarowej, zarówno wszelakiej odzieży strażackiej jak i dowolnego sprzętu potrzebnego podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyroby najlepszych producentów.

Zawsze jesteśmy gotowi dostarczać naszym Klientom produkty dostosowane do ich indywidualnego zapotrzebowania, w każdej dowolnej konfiguracji, nawet jeśli nie stanowią naszej wiodącej oferty.

W trosce o satysfakcję naszych Klientów cały czas ulepszamy ofertę, często jako pionierzy wprowadzamy i promujemy nowe technologie wyznaczając trendy. Nasz profesjonalny zespół zadba na każdym szczeblu kontaktu o maksymalnie wysoką jakość obsługi. Dodatkowo marketing dostarczy precyzyjne informacje, a magazyn zapakuje przesyłkę solidnie i bezpiecznie jak nikt inny.

Naszym celem jest Twoje zadowolenie poprzez dostarczanie wyrobów najwyższej jakości w możliwie najniższej cenie.

 
W styczniu 2011 przedsiębiorstwo Horpol S.A. zostało uhonorowane tytułem "Diament miesięcznika Forbes 2011" i znalazło się na 17 miejscu w rankingu woj. mazowieckiego oraz 149 miejscu rankingu ogólnopolskiego.


Drukuj stronę
Horpol - Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa:
Podaj frazę do wyszukania...