KSRG 2018 - Ubrania koszarowe i polary strażackie


Oferta dla OSP w KSRG na rok 2018

Ubrania koszarowe i polary strażackieW ubiegłym roku wprowadziliśmy do oferty ubrania koszarowe i polary własnej produkcji. Ubrania są produkowane w szwalni z ponad 20 letnim doświadczeniem. Stosujemy tylko sprawdzone materiały o solidnej gramaturze. Postawiliśmy na jakość swoich wyrobów, dlatego pozyskujemy coraz więcej pozytywnych opinii na ich temat.
Bluzy polarowe wykonujemy z wysokogatunkowego krótko strzyżonego i gęstego polaru. Antypeelingowa powierzchnia materiału zapobiega mechaceniu. Zastosowano nici poliestrowe najwyższej jakości, odporne na przecieranie. Naramienniki i łokcie osłonięte naszytymi elementami z wysoce odpornego na ścieranie materiału.
Ubrania koszarowe są dobrze skrojone i uszyte przez co ładnie leżą na każdej sylwetce, nie gniotą się. Oferujemy szeroką rozmiarówkę oraz wymiary na zamówienie. Każda wersja materiałowa dostępna w dowolnej konfiguracji 2-, 3- i 4-częściowe, a kamizelki bez rękawów lub z długimi rękawami. Ubrania spełniają wymogi wzorów KG PSP.
Haftujemy wszystkie oznaczenia: OSP, PSP, WSP i ZSP.

Ofertę uzupełniają kurtki zimowe OSP, koszulki t-shit, koszulki POLO, swetry PSP, kurtki typu sztormiak, koszule białe i krawaty.

Będziecie zaskoczeni ich jakością za którą zapłacicie tyle co za najtańsze ubrania na rynku.

  • Ubranie koszarowe RIB-STOP - opis
  • Ubranie koszarowe beaver - opis
  • Ubranie koszarowe bawełna - opis
  • Bluza polar standard - opis
  • Bluza polar wzmocniona - opis


Uwaga! Produkty te są objęte specjalną ofertą cenowąPowyższe linki służą jedynie do zapoznania się z produktem i jego właściwościami, realnie oferowane ceny będą inne. Aby uzyskać ceny specjalne prosimy o kontakt na e-mail ksrg2018@straz.com.pl lub z naszym przedstawicielem w terenie.


Drukuj stronę Skomentuj wiadomość

Zadaj pytanie do konsultanta

Opinie


Brak opinii

Horpol - Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa:
Podaj frazę do wyszukania...