Odtłuszczacz Abso'net Active 10+


Odtłuszczacz Abso’net Active 10+Ciekły odtłuszczacz Abso’net Active - produkt opracowany głównie do usuwania weglowodorów/paliw/olejów z powierzchni drog.

Bardzo skuteczny bioaktywny środek czyszczący charakteryzujący się znakomitymi własnościami usuwania olejów mineralnych i syntetycznych, smarów, sadzy, kurzu oraz zabrudzeń organicznych z powierzchni betonowych, asfaltowych, kamiennych, drewnianych, plastikowych, szkła oraz kauczuku. Produkt chroni powierzchnie i materiały.
Środek nie zawiera fluorowych środków powierzchniowo-czynnych oraz substancji szkodliwych. Środek jest niepalny, nie powoduje korozji. Charakteryzuje się neutralnym pH. Właściwości te powodują, że Absonet Active jest ekonomicznym rozwiązaniem do stosowania we wszystkich systemach odtłuszczających.

Odtłuszczacz Abso’net ActiveSkuteczność działania:


W przypadku plam olejowych na asfalcie, produkt najlepiej użyć w stężeniu oryginalnym, zapewniając odpowiednią skuteczność. W zależności od stopnia zabrudzenia, czasu pozostawania zabrudzenia w podłożu, warunków atmosferycznych, itp. możliwe jest stosowanie produktu w większym rozcieńczeniu, nawet do 1:20. Może to jednak wymagać dłuższego czasu mycia (dluższy czas działania środka na zabrudzenie) lub mycia 2-3 razy. Skuteczność Abso’net Active zależy także od porowatości zabrudzonego podłoża.
Abso’net Active może być stosowany na gorąco (do temp. 80 stopni C). Oznacza to, że Abso’net Active może być stosowany w instalacjach, np. wanny, w których podgrzewany jest do temperatury 80 stopni C i stosowany do mycia (odtłuszczania), np. elementów metalowych (pod warunkiem, że woda nie powoduje korozji). Może być także stosowany w instalacjach ciśnieniowych (na gorąco). W tym przypadku, Abso’net Active pozostaje niekiedy dłuższy czas w wyższych temperaturach bez rozkładu. Użycie Abso’net Active na rozgrzanych powierzchniach także nie powinno powodować spadku skuteczności wynikającego z rozkładu produktu.
Jedynym ograniczeniem stosowania Abso’net Active są niskie temperatury (produkt zamarza).

Produkt oferowany w następujących wariantach:

kanister 10 litrów
kanister 30 litrów

Stężenia stosowania: od 0 do 1:20

Drukuj stronę Skomentuj wiadomość

Zadaj pytanie do konsultanta

Opinie


Brak opinii

Horpol - Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa:
Podaj frazę do wyszukania...