Jaką motopompę szlamową wybrać?


W ostatnich latach na Polskim rynku pojawiło się kilka marek oferujących motopompy szlamowe. Dołączyły do znanych od lat produktów Hondy i Subaru. Jednak w odróżnieniu od tych dwóch, są to firmy zajmujące się bardziej konfekcjonowaniem niż produkcją motopomp. Silniki napędzające te urządzenia pochodzą przeważnie właśnie od Hondy i Subaru. Pozostałe marki oferujące motopompy na własnych silnikach stanowią marginalną sprzedaż, a w niektórych przypadkach także niską jakość.
Użytkownicy profesjonalni jakimi z pewnością są strażacy, wybierają głównie z oferty renomowanych firm.
Zostają zatem dwie wcześniej wspomniane: Honda i Subaru. Każda ma swoje plusy i minusy. Użytkownicy dzielą się na takich, którzy trzymają się tradycji i tych co szukają lepszych rozwiązań. Jakich argumentów byśmy nie użyli, wszystko sprowadza się do jednego faktu, że urządzenie ma być możliwie najbardziej wydajne i najmniej zawodne. Jeśli dodamy do tego argument ceny lub kosztów obsługi opieki serwisowej, obraz zapotrzebowania zaczyna się klarować.
Mnożenie pytań nie da jednoznacznej odpowiedzi.

Przedstawiamy zestawienie motopomp szlamowych marek Honda i Subaru w podziale na parametry techniczne. Dodatkowo zestawienie zawiera bardzo ważne opisy uzupełniające.
Prosimy zwrócić uwagę na:
1. parametry technicze
2. akcesoria wchodzące w skład urządzeń
3. warunki gwarancji
4. cenę (wg cenników dystrybutorów)

Subiektywna ocena ww 4 punktów pomoże dokonać wyboru najkorzystniejszego modelu urządzenia.

  Zestawienie motopomp szlamowych Honda i Subaru

Drukuj stronę Skomentuj wiadomość

Opinie


Brak opinii

Horpol - Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa:
Podaj frazę do wyszukania...